Menu Zavrieť

TVORBA VIDEÍ A REKLÁM

Video z podujatia/eventu

Pre firmy zabezpečujeme profesionálne video z ich podujatí. Vieme poskytnúť aj viac členný tím, ktorý zabezpečí aj veľkú akciu po video stránke, fotenie, dronovanie a pod. Máme skúsenosti aj z festivalu, kde sme pre klienta realizovali LIVE strih na veľkoplošnú obrazovku, rameno medzi divákov a pod.

Promo video

Pravidelne predstavujte svoju firmu, ľudí, zariadenia či stroje. Firma NMH predstavila svoju laserovú zváračku.

Inštruktážne video

Niekedy treba novým zamestnancom vysvetliť veľa úkonov a ak sa to pravidelne opakuje, tak je lepšie vytvoriť inštruktážne video, ktoré im pomôže sa rýchlejšie adaptovať. Firmy ho využívajú, lebo je to efektívny nástroj, ktorý v konečnom dôsledku šetrí čas a peniaze. Ukážka je z IDC Holding, Pečivárne Sereď. Viac sa o tomto nahrávaní dozviete v príspevku TU.

Nahovorený krátky reklamný spot

Vyrobíme pre Vás 30 sekundový reklamný spot, vhodný ako reklama, alebo pre potreby webstránky, prípadne sociálnych sietí. Do videa nahráme rôzne zábery Vašich produktov, priestorov, či zamestnancov. Na oživenie pridáme vocie-over (dabing), aby video malo aj hlas a mohlo lepšie osloviť potencionálnych klientov.

Video vizitka

Videovizitka je základ, s ktorým väčšinou začíname u klientov. Aby mali úvodné, pekné, obsahovo plné video. Od toho sa vieme odpichnúť ďalej a realizovať už ďalšie konkrétne videá pre dosiahnutie cieľov.

Reklama formou rozhovoru

Využite silu rozhovoru v reklame. Naše moderované kampane Vám poskytnú autentický hlas pre vašu značku a produkty, ktorý osloví vašu cieľovú skupinu. Vopred si pripravíme otázky a odpovede, aby sme presne napasovali rozhovor Vašim potrebám. Predstavíme problematiku a zodpovedáme otázky. Ľudia chcú poznať firmu od ktorej budú nakupovať.

Podcast s videom

Pripravíme video podcast na vopred dohodnutú tématiku, s otázkami a scénarom.
V prípade potreby vieme poskytnúť aj moderátora. Používame profesionálne klopové mikrofóny a celkový zvuk Vám dodáme v štúdiovej kvalite. Podcasty sú dnes modernou formou prezentácie, ktorá sa teší vysokej popularite. Nahráme Vám vlastnú reláciu.

Produktové videá

Firmy potrebujú prezentovať svoje produkty a najlepšie to vystihnete videom. Nahráme video, Váš hlas, prípadne pridáme voice-over.

Reel videá pre sociálne siete

Dneska to bez sociálnych sietí nejde, takmer každý človek vlastniaci mobil má aj sociálnu sieť, ktorá je prispôsobená pre mobil – na výšku. A tak sa aj točia videá, vhodné pre sociálne siete. Videá musia byť náučné, vtipné, alebo inšpiratívne.

Videá z dronu

Zabezpečujeme taktiež videá a fotky z vtáčej perspektívy. Dajú sa nahrať akčné zábery do reklamy, športové podujatia, preteky, prípadne si viete natočiť rozsah pozemkov, prírodu, alebo aj developerskú výstavbu.

Akčné videá

Tieto videá sa nahrávajú akčnou GoPro kamerou, ktorá v sebe skrýva vysoký výkon a odolnosť. Ideálne pri natáčaní akčných scén, športu, motoriek, áut, zoskokov a pod.