Menu Zavrieť

O NÁS

Buduj Značku je kreatívna agentúra, ktorá vyrába rôzne video formáty od podcastov až po reklamné videá. Natáčame relácie ako Seredan (lokálny podcast), alebo novo vzniknutý projekt s názvom Úspešný Slovák. Našu firmu založili dvaja kreativici, Lukáš a Ivan. Poznáme sa už od detstva, bývame v malom meste kúsok od seba, chodili sme spolu do školy, von a dneska, po 25 rokoch, máme kúsok od seba postavené domy, stretávame sa a naše deti sa spolu hrávajú. A tak, ako my budujeme naše priateľstvo, sme sa rozhodli vybudovať aj úspešnú firmu na tvorbu video reklám pre firmy, ľudí, pomocou rozhovorov a social media marketingu. Budovanie značky nieje o jednorazovom projekte, budovanie značky chce svoj čas. 

Naše skúsenosti

Lukáš Klčo

Lukáš je profesionál v každom zmysle slova, celý život sa živí fotením ľudí a natáčaním rôznych veľkých aj malých akcií, umeleckých videí, ako aj video rozhovorov, podcastov a pod. Vo svojej bohatej kariére pracoval na veľmi veľa projektoch. Boli to rôzne menšie firmy, až po tie najväčšie (Slovenská Sporitelna) na slovenskom trhu. Akcie plné celebrít, športovcov (Sajfa, Vlhová, Sagan, Mečoch), ale aj akcie pre našich najmenších. Na dennej báze pracuje s ľuďmi, vie ako ich upraviť, kam ich postaviť, aby všetko vyzeralo na scéne dokonalo. Práca s ľuďmi ho proste baví a napĺňa. 

Ivan Jaček

Ivan je kreatívec, čo špekuluje, vymýšľa a lamentuje už vopred že to bude problém, keďže ja som ten čo naše videá strihá, ozvučuje, farbí. Ak je treba, zmením sa na moderátora a urobíme spolu rozhovor. Venujem sa aj nášmu webu, sociálnym sieťam, social media marketingu a písaniu textov. Môj príbeh začal tak, že som vyhorel v práci vo veľkej medzinárodnej firme na manažérskom poste. Ukončiť tento job bolo jedno z najťažších rozhodnutí. Po pár rokoch viem triezvo zhodnotiť, že to bolo správne rozhodnutie pre moju kreatívnu dušu, ktorá tam trpela. Absolvoval som mnoho komunikačných a manažérskych školení, rečníckych workshopov i marketingových kurzov. 

Certifikáty

Väčšinu školení pre nás zabezpečila firma Skillmea, ktorá je najväčšou online vzdelávacou agentúrou na Slovensku. 

Certifikáty

Väčšinu školení pre nás zabezpečila firma Skillmea, ktorá je najväčšou online vzdelávacou agentúrou na Slovensku.