Menu Zavrieť

POVEDALI O NÁS

Snažíme sa získať od každého klienta spätnú väzbu, aby sme vedeli či plníme požiadavky našich klientov. Prečítať si ich môžete nižšie.

Lenka Jom
Lenka Jom
9 Máj 2024
Odporúčam. Ako korporátna firma máme zadané isté štandardy, ktoré treba dodržiavať, avšak som rada ak má videotvorba aj šmrnc a niečo nové. To splnili do bodky. S videom sme veľmi spokojní, komunikácia bola skvelá a aj keď sme museli termín natáčania (párkrát) posunúť, Ivan sa vždy vedel so svojím tímom prispôsobiť. Zahájenie spolupráce nemohlo prebehnúť lepšie a teším sa na ďalšie projekty.
Kristína Krupová
Kristína Krupová
17 Marec 2024
Ďakujeme za rýchlu prácu a profesionálny no zároveň priateľský prístup, odporúčame!
Alica Hammerova
Alica Hammerova
26 Február 2024
Hi. The cooperation with Ivan Jacek was really great (much better, than I have even expected). He was very cooperative. If you are looking for smbd to create your new homepage, I would fully recommend his services.
Daska Humenikova
Daska Humenikova
26 Február 2024
Rýchlosť, otvorená diskusia o projekte a skvelá spolupráca. Vypočuli si moje predstavy a aj ich zrealizovali. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať, ešte máme na čom pracovať. Začali sme logom a čaká nás tvorba webu. 👍🤝🤞
pivovar parom
pivovar parom
24 Január 2024
Profesionalny pristup a spolupraca, mozeme len odporucit
Andrej Bennar
Andrej Bennar
13 Január 2024
Projekt bol robený na niekoľko etáp. Vždy sa točilo niečo iné, na čo bolo potrebné sa vopred pripraviť, ako z našej strany, tak aj zo strany pánov z agentúry. Celé natáčanie bolo uvoľnené a veľmi zábavné, čo veľmi pomohlo navodeniu tej správnej atmosféry. Až pri natáčaní sme zistili, že táto psychologická zručnosť, ktorou páni disponujú je naozaj obrovskou pridanou hodnotou. Veľmi dobre vedia čo robia, majú správny prístup a čo je najdôležitejšie, vždy úsmev na tvári😊Úprimne sa priznám, že sme od toho natáčania nemali veľké očakávania a o to väčšie bolo naše prekvapenie. Výsledok bol naozaj perfektný. Videá a jednotlivé shoty boli zostrihané a nazvučené s vysokou dávkou profesionality, čo spôsobilo veľmi pozitívny ohlas od našich zákazníkov a známych. Aj touto recenziou, ktorá je určite preplnená superlatívmi, avšak zaslúženými, by som sa chcel poďakovať agentúre za skvelú spoluprácu. A ešte jedna dobrá rada na záver pre potenciálnych zákazníkov ... majú radi sladké a dobrú kávu 😊
Mário Baraňovič
Mário Baraňovič
12 Január 2024
Ďakujem chalanom za ústretový prístup , profesionalitu a flexibilitu pri tvorbe videa. Za mňa výborná práca.
Matej Váry
Matej Váry
11 Január 2024
Regina Kružlikova
Regina Kružlikova
10 Január 2024
Ďakujeme veľká spokojnosť a hlavné spoľahlivosť a ochota a poradenstvo určite odporúčame
Marek Habán
Marek Habán
9 Január 2024
Velmi dobra skusenost 👌