Menu Zavrieť

TVORBA GRAFIKY

Spravíme Vám jedinečný originálny návrh grafiky od A po Z s postupným schvaľovacím procesom. Prípadne Vám vieme vytvoriť jednoduchý, pútavý plagát pre potreby sociálnych sietí, alebo Vám kľudne navrhneme originálne vizitky. Stači nás kontaktovať.

Návrh loga

Logo Vás bude reprezentovať všade, na webe, na sociálnych sieťach, na vizitkách. Pripravíme Vám jednoduché, moderné logo podľa Vašej predstavy, príp. urobíme viacero alternatív a Vy si vyberiete. Cena od 70€.

Detailný a originálny návrh od A po Z

Vytvoríme jedinečný kreslený dizajn, grafiku, obrázok, logo, kresbu. Jedná sa o postupné schvaľovanie, kedy si budeme spolu odsúhlasovať všetky kroky, zmeny, pripomienky od hrubého náčrtu až po finálne farbenie. Cena od 200€.

Návrh plagátov pre sociálne siete

Vieme Vám navrhnúť a prichystať originálne, jednoduché a pútavé plagáty pre potreby sociálnych sietí, kde je potrebná častá aktivita, prípadne pre reklamnú kampaň. Stačí nás kontaktovať. Cena od 70€.

Návrh a výroba vizitiek

Aj v modernom digitálnom svete sú papierové vizitky stále v kurze. Vždy treba dať na seba kontakt, využiť danú situáciu na posunutie svojich údajov potencionálnemu klientovi. Treba ho upútať pekným návrhom, prípadne aj modernou technológiou (qr kód príp. čip). Vieme Vám zabezpečiť aj tlač. Cena od 70€.