Menu Zavrieť

REKLAMNÉ VIDEÁ

Vaša značka si zaslúži pozornosť, a my sme tu, aby sme vám ju zabezpečili. Vytvárame moderné reklamné videá, ktoré Vás odlíšia od konkurencie. Snažíme sa vytvoriť príbeh, ktorý Vám pomôže vyniknúť. Naša kreativita spojená s modernými technológiami vytvára videá, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Ozvite sa a spolu vymyslíme nový koncept pre Vašu firmu, alebo činnosť ktorú robíte.,

Krátky reklamný spot s dabingom

Chcete svoju reklamu priviesť k životu? Objednajte si náš krátky reklamný spot s profesionálnym dabingom. Naši dabéri dodajú vašej správe hlas a osobnosť, aby oslovila vašu cieľovú skupinu s maximálnym dojmom. Väčšinou sa jedná o 30 sekundové video, ktoré je vhodné ako reklama do televízie, alebo na sociálne siete. Dá sa využiť aj na webstránku.

Video vizitka

Videovizitka je základ, s ktorým väčšinou začíname u klientov. Aby mali úvodné, pekné, obsahovo plné video. Od toho sa vieme odpichnúť ďalej a realizovať už ďalšie konkrétne videá na prilákanie ľudí.

Reklama formou rozhovoru

Využite silu rozhovoru v reklame. Naše moderované kampane Vám poskytnú autentický hlas pre vašu značku a produkty, ktorý osloví vašu cieľovú skupinu. Vopred si pripravíme otázky a odpovede, aby sme presne napasovali rozhovor Vašim potrebám. Aby sme predstavili problematiku a zodpovedali otázky. Aby Vaši potencionálni klienti dostali odpovede na ich otázky. Ľudia chcú poznať firmu od ktorej chcú nakupovať.